פרסום מודעות אבל בעיתון הארץ

מודעות אבל בעיתון הארץ

לצערנו הרב, המוות הוא חלק אינטגרלי מהחיים. כאשר נפטר אדם קרוב ואהוב או חבר טוב ורוצים להביא את הדבר לידיעת רבים, יש צורך לפרסם את מותו. אומנם ניתן לתלות מודעות אבל על גבי הבניין, דלת הכניסה וברחבי השכונה עבור אלו אשר הכירו המנוח בסביבת מגוריו, אך אם אתם מעוניינים בתפוצה רחבה וגדולה יותר, יש צורך בפרסום מודעת אבל בעיתון. 

מהי החשיבות של פרסום מודעות אבל בעיתון?

החשיבות הרבה נובעת מכך שלא כל מכריו של הנפטר מודעים לכך שהוא אכן נפטר. בשעות הראשונות שבהן מתוודעת המשפחה להליכתו של הנפטר מן העולם, היא עסוקה בהכנות רבות ללוויה ולא תמיד בני המשפחה יכולים לתת את הדעת לפרסום הדבר ברבים. יחד עם זאת, אנשים רבים שהכירו את הנפטר ואינם קרובים אליו, חשים צורך להגיע ולנחם את המשפחה בעת האבל, להיות חלק מן האירוע הכה מורכב הזה ולחלוק כבוד אחרון לנפטר הן בלוויה והן בשבעה. לכן, כדי להגיע לכלל מכריו של הנפטר, גם אלו הרחוקים ביותר והפחות מוכרים, יש צורך לפרסם את דבר מותו בתפוצה רחבה ככל הניתן. מודעת אבל בעיתון הארץ תוכל לתת מענה מדויק לצורך זה, שכן רבים קוראים את העיתון ויוכלו למצוא את הודעת האבל ולהגיע לנחם.

איך נראית מודעת אבל כשהיא מפורסמת בעיתון?

ניתן לבחור בנוסח של מודעה קיימת מבין מספר תבניות דוגמה שהעיתון מספק. את המודעה מדפיסיםבפונט אחיד בגוון שחור על גבי דף לבן. גודלה של המודעה מגיע בכמה גדלים  לבחירה ובפורמטים משתנים. ישנה מודעה במידה של 4"*6" או במידה 9"*12".

מודעת אבל הארץ כוללת בתוכה את פרטיו האישיים של הנפטר – שמו המלא או כינוי מסוים שלפיו היה מוכר, שם משפחתו, המיקום שבו תערך הלוויה, שעת הלוויה והיום שבו תחול, כמו גם מיקום מדויק של הכתובת שבה יושבת המשפחה שבעה ואת שמותיהם של בני המשפחה האבלה. הנוסח שבו מופיעה המודעה הוא קבוע ובעל נוסח אחיד שניתן לשנות לפי הצורך. דבר זה מקל על המשפחה האבלה, שכן אין צורך לחשוב כיצד לנסח את המודעה, אלא רק לשנות את הפרטים הקשורים לנפטר ולמשפחתו.

מדוע כדאי לפרסם דווקא בעיתון הארץ?

עיתון הארץ הוא עיתון מוכר אשר שמו והמוניטין שלו הולכים לפניו. לעיתון תפוצה רחבה וחשיפה גבוהה במיוחד של מעל מאה אלף מנויים הן עסקיים והן פרטיים. העיתון מאפשר פרסום קל ומהיר אשר מספק מענה ידידותי במיוחד בשעת צער קשה כזו. כאשר מפרסמים מודעות אבל הארץ, כל הנדרש הוא לבחור את הנוסח שהמשפחה רוצה לפרסם, את מלוא הפרטים שצריכים להופיע במודעה, לאחר מכן ניתן אישור של המפרסם והמודעה יוצאת להדפסה. 

אילו מודעות נוספות ניתן לפרסם?

ישנן מספר מודעות נוספות שניתן לפרסם:

  • מודעת אזכרה לשלושים
  • מודעת השתתפות באבל

אם ישנם אנשים אשר לא הגיעו לשבעה או ללוויה כי נבצר מהם בשל סיבות כאלו או אחרות, הם יוכלו להגיע ולחלוק כבוד למשפחה ולנפטר במלאות השלושים. כמו כן, מודעות השתתפות באבל נהוגות בחברות גדולות או מסחריות אשר רוצות להביע את תנחומיהן למשפחה האבלה, כמו גם מכרים שונים אשר מעוניינים להביע השתתפותם בצערה של המשפחה.

אין מתחרה לעיתון של פעם

כיום אנשים רבים צורכים חדשות באמצעות פלטפורמות דיגיטליות שונות. אך ישנו גם קהל, מבוגר יותר, אשר אינו צורך את החדשות דרך האינטרנט ולגביו עניין זה רלוונטי מאוד. בנוסף, בל נשכח שאת המודעה שהודפסה על גבי נייר ניתן לשמור ולנצור וכשמדובר במודעת אבל, דווקא הפרסום בעיתון כמו הארץ היא מועילה הרבה יותר.

אתם משאירים פרטים ואנחנו מייד חוזרים

כדי להפוך את הפנייה ליעילה יותר, באפשרותכם לכתוב לנו בעניין המודעה שאתם מבקשים לפרסם, כדי שנגיע מוכנים לשיחה… :)